Real

Incentive

CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO NASZEJ STRONIE

Przygoda motywuje do lepszej współpracy!

O nas

Real Incentive zrodziło się z pasji do podróżowania i tworzenia unikatowych wyjazdów w oparciu o wieloletnie doświadczenie jej pracowników.

Właściwie dobrana przez Nasz zespół komunikacja przed, w trakcie i po sprawia, że przeprowadzone działania mają efekt długofalowy.

Do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie, tak aby był możliwie jak najbardziej dopasowany do potrzeb Klienta. Nasze autorskie scenariusze gwarantują niezapomniane chwile z dopracowaną logistyką i niezawodną opieką. Jesteś w bezpiecznych rękach, więc ruszajmy w drogę!

 

Bądź

Na bieżąco

Nasza

Oferta

Incentive

Przygoda motywuje do lepszej i bardziej wydajnej pracy!

Za pomocą nowoczesnych narzędzi tworzymy projekty, które inspirują i motywują pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Wpływają na ich emocje i świadomość, co w konsekwencji sprawia, że działają i współpracują bardziej efektywnie i skutecznie.

Wyjazdy krajowe

Firmowa impreza integracyjna, szkolenie a może piknik z atrakcjami? Polska również ma wiele do zaoferowania, więc pozwól, że zaprezentujemy Ci jej bogactwo!!!!

Gość specjalny

Metamorfoza z Ewą Chodakowską na Mauritiusie

Master Chef z Karolem Okrasą w Japonii

Smaki Andaluzji z Conrado Moreno

Gruzińska gościnność z Marcinem Mellerem

Podróż szlakiem portugalskich win z Robertem Makłowiczem

Narty z Andrzejem Bachledą czy prelekcja z Adamem Bieleckim

To tylko część z naszych realizacji. Odkryj przed nami swoje upodobania a my stworzymy niezapomniany event z wyjątkowym Gościem Specjalnym.

 

Wyjazdy rodzinne

Połączmy co to najlepsze:  relaks z czasem dla najbliższych!

Organizujemy różnorodne obozy: tenisowe, narciarskie, nurkowe w nieoczywistych miejscach, zarówno w kraju jak i za granicą. 

CSR

W ramach wyjazdów incentive proponujemy połączone z nim działania CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). Dzięki temu Państwa firma poza motywowaniem i nagradzaniem uczestników może zapisać się w pamięci lokalnych społeczności poprzez niesienie pomocy.

Sport

Zapraszamy na najważniejsze wydarzenia sportowe na Świecie! Organizujemy wyjazdy na mecze największych lig piłkarskich. Wyjazdy na turnieje Wielkiego Szlema, ATP, mecze NBA, Formułę 1 a nawet Super Bowl! Do tego 3 miesiące w roku spędzamy w śnieżnym puchu, kurorty w Alpach są nam znane bardziej, niż ulica Mazowiecka w Warszawie.

Eventy

Gale rozdania nagród, jubileuszowe gale firmowe czy wprowadzanie nowego produktu na rynek zarówno krajowy jak i zagraniczny, organizujemy zawsze z największą dokładnością o detale, bo jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.

Konferencje

Konferencje, szkolenia, kongresy i targi to wyjątkowo istotne wydarzenia, które wymagają umiejętności doskonałej logistyki, koordynacji i realizacji działań jednocześnie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy podejść do każdego projektu indywidualnie, dzięki czemu każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju.

Zaufali

Nam

Kontakt

ul. Wynalazek 2/15

02-677 Warszawa

info@real-incentive.pl

+48 694 581 007

Przygoda motywuje do lepszej współpracy!