Nie tylko dla Home stagerów

Szkolenie z
fotografii wnętrz

” Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia”

Neil Leifer

Fotografia wnętrz dla początkujących:

Jednodniowe warsztaty dla osób pragnących nabyć umiejętności w zakresie fotografii wnętrz oraz podstaw cyfrowej obróbki obrazu.
Program zawiera wiedzę teoretyczną  i praktyczną z zakresu fotografii, ale też podstaw home stagingu.

Prowadzące szkolenie:

Anita Nowak

Dyrektor Kreatywny StudeoGroup

Autor innowacyjnego kierunku studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”, projektant wnętrz i home stager,  absolwent School of Form, wykładowca akademicki i szkoleniowiec z home stagingu oraz warsztatów kreatywnych. 

Barbara Skulska - Flügel

Fotograf

Doświadczenie w fotografii zdobywane latami na licznych kursach i warsztatach zwieńczone ukończeniem Wielkopolskiej Szkoły Fotografii w Poznaniu. Mimo tego, iż specjalizuje się w fotografii portretowej i rodzinnej, z powodzeniem tworzy zdjęcia wnętrz oraz produktów. Na swoim koncie posiada zdjęcia apartamentów pod wynajem jak i mieszkań na sprzedaż. Współpracuje z agencjami nieruchomości jak również prywatnym klientem.

Program szkolenia:

Wprowadzenie do fotografii

  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi aparatu
  •  rodzaje obiektywów
  •  podstawy kompozycji, kadrowania, kolorystyki zdjęcia
  •  tworzenie spójnej serii zdjęć

Zajęcia prowadzone na  sali szkoleniowej:

Ul. Gen. Dąbrowskiego 41 D/3, 65-021 Zielona Góra, dostępny bezpłatny parking.

Sesja zdjęciowa w nieruchomości

W obecności prowadzącego uczestnicy wykonują zdjęcia w apartamencie lub mieszkaniu. Wspólnie analizują przestrzeń, warunki oświetleniowe oraz omawiają i wykonują odpowiednie kadry.

Zajęcia prowadzone w specjalnie przygotowanym do tego celu apartamencie w Zielonej Górze.

 

Podsumowanie i postprodukcja zdjęć.

Omówienie wszystkich zdjęć, analiza obrazu, wybór najlepszych kadrów. 

Uczestnicy na sali szkoleniowej pracują na swoich komputerach:

wczytanie zdjęć  do komputera, obróbka cyfrowa zdjęcia (na ogólnodostępnym bezpłatnym programem do edycji zdjęć), zapisanie zdjęcia do  internetu.

Cena: 750 zł/osobę.

Cena jednodniowego kursu obejmuje:

  • szkolenie (6 godzin szkoleniowych – 1 godzina szkoleniowa = 45 min.)
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji drukowanej dostarczone po odbytym szkoleniu)

Bezpieczeństwo

Podczas naszych kursów zachowane są wszelkie zasady ostrożności wobec sytuacji związanej z Covid-19, stąd liczba miejsc jest ograniczona podczas realizacji kursu. W przypadku zmiany sytuacji związanej z pandemią, jesteśmy w stanie w pełni poprowadzić kurs w formie online – wówczas konieczne będą niewielkie korekty programu.

Zapisz się

Wypełniając w kolejnym kroku formularz zgłoszeniowy na nasz kurs zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych oraz na kontakt z naszej strony w celu obsługi rezerwacji miejsca oraz oświadczasz, iż zapoznałeś się z pełną treścią klauzuli informacyjnej w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych, materiałów promocyjnych i reklamowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Pełną treść klauzuli informacyjnej znajdziesz tutaj.

Dodatkowo potwierdzasz, iż zapoznałeś się i akceptujesz warunki uczestnictwa, które są integralną częścią umowy. Pełną treść warunków uczestnictwa znajdziesz tutaj.  

Termin szkolenia

Formularz rejestracyjny służy jedynie do wyrażenia chęci uczestnictwa w wybranym szkoleniu. W osobnym mailu organizator wysyła na wskazany podczas rejestracji adres email, umowę wraz z warunkami uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku zmiany sytuacji związanej z pandemią, jesteśmy w stanie w pełni poprowadzić kurs w formie online – wówczas szkolenie będzie miało formę webinaru, a za pomocą platformy dzięki której nastąpiła rejestracja, Uczestnik otrzyma e-maila z potwierdzeniem i wszystkimi potrzebnymi szczegółami. Będzie w nim spersonalizowany link dostępu oraz instrukcja, jak dołączyć do webinaru.