Pokaż swój biznes z lepszej

strony

Projekt strony

Pomysł to podstawa! Powiedz co chcesz, aby Twoja strona przedstawiała, a my zajmiemy się resztą. To jak z dobieraniem smaków. Dodaj do tego odpowiednią ilość treści i masz gotowy przepis na swoją www. Zaprojektujemy ją z nowoczesnym i świeżym spojrzeniem marketingowym.

Wygląd strony

Jeśli myślisz tylko o odświeżeniu swojej strony, to przeprowadzimy cały proces od pierwszego kliknięcia, po projekt.  Czasem już szybki szkic jest w stanie pokazać różnicę w jej ułożeniu oraz przejrzystości. Finalne wykończenie będzie najprzyjemniejszym etapem zarówno dla nas jak i odbiorcy.

Projekt logo

Oprócz samej strony www, logo jest najważniejszą jej częścią. To biznesowy odcisk palca Twojej firmy. Tworząc logo, Maki Design zadba o spójność projektu, grafiki i kolorystki. Wszystko musi być spójne od nazwy po ostatnią kropkę na nowej stronie internetowej. Dodaj do tego wizytówki graficznie szyte na miarę i możesz profesjonalnie podbijać świat biznesu.

Kluczem dobrej strony ww

jest jej unikalny charakter, gdyż jest jedną z pierwszych rzeczy brandingowych jakie Klient widzi. Na jej podstawie ocenia jakość firmy i to co ma w swojej ofercie.

zobacz

nasze portfolio

StudeoGroup

Kukułka Wetlina

Alpinistyka Polska

Maki Design

HSSTUDIO

JP Gardens

Radio Tango Uno

Free Home Staging

Real Incentive

Współpraca graficzna

z: