Nasz profil działania

Oferta

.

Nasza

filozofia

Dzięki filozofii StudeoGroup pomagamy w kompleksowy sposób przyjrzeć się procesowi jakim jest ROZWÓJ.

Inwestycja w zasoby ludzkich możliwości pokazuje jak wiele można osiągnąć. Często za sukces odpowiada bardzo wiele czynników. Dlatego od ponad dekady nasz profil działalności skupił się na trzech głównych obszarach za to odpowiedzialnych. 

Szkolenia indywidualne

Wejdź solo na szczyt!

Stawiamy przede wszystkim na Twój rozwój, skupiamy się nad Twoimi mocnymi stronami, pracujemy nad nowymi umiejętnościami, aby zapoczątkować drogę na szczyt – tak wejścia solo, są tylko potwierdzeniem Twojej siły jako lidera!

Szkolenia grupowe

Team to podstawa!

W tym obszarze stawiamy na zespół, to w nim jest ukryta cała siła stojąca za rozwojem firmy. Bierzemy pod uwagę indywidualne cechy każdego z Was, tworzące całokształt drużyny. Wchodzimy na szczyt bez pominięcia jakiegokolwiek uczestnika!

Studia podyplomowe

Home staging i aranżacja wnętrz.

Innowacyjny kierunek studiów podyplomowych oparty na dwóch filarach niezbędnych do przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Zobacz, gdzie aktualnie trwają kursy oraz nabory. 

Home staging

Przynosi korzyści sprzedającemu nieruchomość w postaci przyspieszenia procesu sprzedaży. Maksymalne skupienie na nieruchomości w postaci wiedzy i profesjonalnej aranżacji. Maksymalizujemy mocne strony domu, jednocześnie minimalizując wszelkie jego niedociągnięcia. Wszystkie czynniki mają znaczący wpływ na proces jakim jest sprzedaż.

Zobacz nasze realizacje, zaczarujemy Twoją nieruchomość!

 

Angielski online

Język angielski nowocześnie, z indywidualnym podejściem do potrzeb kursanta. Dzięki profesjonalnej platformie szkolenie online to bezpieczeństwo, komfort oraz gwarancja cyklicznych kursów. Zapoznaj się jak działają nasze szkolenia językowe.

Jeśli chcesz poprawić poprawić komunikację w Języku angielskim w swoim środowisku pracy wybierz kurs specjalistyczny.

Strony www

Szkolenie i projektowanie strony www zgodnie z nowoczesnym marketingiem.

Zobacz nasze realizacje stron www, jak poprawić czytelność i wygląd strony www zgodnie nowoczesnym marketingowym podejściem.

.

Nasze

motto

Zaufaj nam, a wejście na szczyt będzie tylko kwestią czasu!