Historia

StudeoGroup

StudeoGroup

TOP TEAM

Moc jest z nami, czyli jak powstał Dream Team...

Wiemy o sobie wszystko, znamy swoje mocne strony, pozostałe uzupełniamy indywidualnymi umiejętnościami. Dzięki temu wiemy, że patrząc w tym samym kierunku, na nasz cel, oznacza obserwować go czasem z różnych perspektyw. Suma naszych doświadczeń, indywidualnego spojrzenia, pierwiastków naszych charakterów, poczucia humoru stworzyła Team, Zespół…. StudeoGroup.

Anita Nowak

Dyrektor Kreatywny

Kierownik i autor programu studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości” Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Home stager. Projektant Wnętrz.

Kilka zdań nigdy nie odda w zupełności profilu człowieka. Dla mnie liczy się rozmowa, kontakt z ludźmi, spojrzenie w oczy, przeniknięcie do duszy…

A co jest w mojej? Dusza kreatywna, wymagająca wyzwań i nieustannego rozwoju. To umożliwia iść do przodu, by realizować kolejne etapy i przedsięwzięcia. Stąd zrodziła się synergia dla życia zawodowego i prywatnego. 

Jestem dualnie wykształconym ekspertem, łączę doświadczenie i wykształcenie kierunkowe z obszaru projektowego ze spojrzeniem przedsiębiorcy.  

Moje wykształcenie, 14-letnie doświadczenie w marketingu budowania marki i pasja do projektowania zostało wzmocnione i przypieczętowane w 2015 roku dyplomem School of Form w Poznaniu.

Projektuję wnętrza prywatne, komercyjne, zajmuję się od ponad 8 lat home stagingiem, przeprowadzam realizacje także w zakresie home stagingu premium, w tym realizacje na Złotej 44 w Warszawie. Dlatego też na bazie doświadczeń, obserwacji rynku światowego i rodzimego opracowałam innowacyjny program studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”. Przekazuję swoją wiedzę i pasję jako wykładowca i szkoleniowiec z zakresu aranżacji wnętrz, home stagingu i warsztatów kreatywnych.

W 2007 roku zrodziło się Studeo, moja autorska firma szkoleniowa, a od 2019 roku StudeoGroup jest w rękach Teamu Anita i Patryk Nowak. Działając wspólnie nadajemy szerszy wymiar naszym pomysłom oraz planom, dążymy by wzmocnić skuteczność wdrażania idei rozwoju home stagingu w Polsce. Zaprosiliśmy do realizacji tego przedsięwzięcia wybitne osoby, działające intensywnie w swoim obszarze działalności zawodowej, a do tego podzielające nowoczesne spojrzenie na wymiar i potrzebę rozwoju oraz ustandaryzowania home stagingu w Polsce.

Zapraszam na LinkedIn

.

Pracujemy z najlepszymi

StudeoGroup współpracuje z trenerami, doradcami, ekspertami którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie i wiedzę w nowoczesnych polskich przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, instytucjach państwowych, uczelniach, stowarzyszeniach. Zespół ekspertów tworzą przede wszystkim: psycholodzy, coache, specjaliści od sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, architekci, dekoratorzy, prawnicy, socjolodzy, trenerzy biznesu, programiści. Są to osoby, które stale podnoszą swoje kwalifikacje. Zespół  budują eksperci, którzy oprócz predyspozycji zawodowych i  wysokich kwalifikacji, są kreatywni, nowocześni, entuzjastyczni i wyjątkowi.