O NAS

StudeoGroup

StudeoGroup

Witaj w kreatywnej przestrzeni!

Anita Nowak

Dyrektor Kreatywny

Kierownik i autor programu studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości” Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. 
Home stager. Projektant Wnętrz.

Kilka zdań nigdy nie odda w zupełności profilu człowieka. Dla mnie liczy się rozmowa, kontakt z ludźmi, spojrzenie w oczy, przeniknięcie do duszy…

A co jest w mojej? Dusza kreatywna, wymagająca wyzwań i nieustannego rozwoju. To umożliwia iść do przodu, by realizować kolejne etapy i przedsięwzięcia. Stąd zrodziła się synergia dla życia zawodowego i prywatnego. 

Jestem dualnie wykształconym ekspertem, łączę doświadczenie i wykształcenie kierunkowe z obszaru projektowego i kreatywnego  ze spojrzeniem przedsiębiorcy.  

Moje wykształcenie, 14-letnie doświadczenie w marketingu budowania marki i projektowania wnętrz, które jest ogromną pasją zostało wzmocnione i przypieczętowane w 2015 roku dyplomem School of Form w Poznaniu.

Projektuję wnętrza prywatne, zajmuję się od ponad  7 lat home stagingiem, przeprowadzam realizacje także w zakresie home stagingu premium, w tym realizacje na Złotej 44 w Warszawie. Dlatego też na bazie doświadczeń, obserwacji rynku światowego i rodzimego opracowałam innowacyjny program studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”. Przekazuję swoją wiedzę i pasję jako wykładowca i szkoleniowiec z zakresu aranżacji wnętrz, home stagingu i warsztatów kreatywnych. 

W 2022 roku autorski kierunek Home Staging realizowany na Uczelni Łazarskiego w Warszawie otrzymał Akredytację – Certyfikat i znak jakości „Studia z Przyszłością”

W 2007 roku zrodziło się Studeo, moja autorska firma szkoleniowa. Wraz z Ekspertami, którzy dołączyli do realizowania kierunku studiów Home Staging działamy wspólnie nadajemy szerszy wymiar naszym pomysłom oraz planom. Dążymy by wzmocnić skuteczność wdrażania idei rozwoju home stagingu w Polsce. Do realizacji tego przedsięwzięcia dołączyły wybitne osoby, działające intensywnie w swoim obszarze działalności zawodowej, a do tego podzielające nowoczesne spojrzenie na wymiar i potrzebę rozwoju oraz ustandaryzowania home stagingu w Polsce.

Zapraszam na LinkedIn

.

Pracujemy z najlepszymi

 

Współpracujemy z wykładowcami, szkoleniowcami, trenerami, doradcami, architektami, dekoratorami, trenerami biznesu, prawnikami, ekspertami, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie i wiedzę w nowoczesnych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, wśród nich są osoby prowadzące z sukcesem własne firmy, o silnie zbudowanej marce w danym obszarze działania.

 Współpracujący ze StudeoGroup Team  budują Osoby, którzy oprócz predyspozycji zawodowych i  wysokich kwalifikacji, są kreatywni, nowocześni, entuzjastyczni i wyjątkowi.