Joanna

Modrzewska

Women moto rally team

kilka

słów o mnie

Jestem najbardziej doświadczoną i jedyną, polską zawodniczką motocyklowych rajdów długodystansowych.

Mam na swoim koncie dwukrotny udział w pustynnych rajdach : Morocco Challange, pustynnym treningu z ekipą Orlen Team oraz rajdach i treningach na terenie Polski, Albanii, Portugalii, Tunezji, Hiszpanii i Rumunii.

Dwa lata z rzędu byłam drużynowym II vice mistrzem Europy Enduro, zajęłam III miejsce w Mistrzostwach Europy w rajdach Baja, dwa lata z rzędu byłam na podium klasyfikacji generalnej kobiet w rajdzie Albanii, wygrałam Mistrzostwa okręgu warszawskiego w Cross Country i zdobyłam wiele innych nagród w ciągu 10 lat mojej kariery sportowej.

Wybrane wyniki

osiągnięcia sportowe

Sezon 2020

V miejsce w Mistrzostwach Polski w Rajdach Baja

Sezon 2019

III miejsce w Mistrzostwach Europy w Rajdach Baja w klasie Kobiet

III miejsce w Pucharze Polski w Rajdach Baja

Sezon 2018

Drużynowy 2-gi Vice Mistrz Europy Enduro

VII miejsce BAJA Poland Szczecin - Eliminacja Pucharu Świata

Sezon 2017

Drużynowy 2-gi Vice Mistrz Europy Enduro

Udział w 3 eliminacjach Mistrzostw Europy Enduro

III miejsce klasa Kobiet Puchar Śląska i Opolszczyzny V runda

Pasja

Profesjonalizm

Jestem zdeterminowana i ukierunkowana na osiągnięcie swoich celów i jak najlepszych wyników. Profesjonalne podejście oznacza również kompleksowe przygotowanie psycho-fizyczne. Trzy razy w tygodniu trenuję pod okiem specjalisty koordynację, siłę i równowagę oraz jestem pod opieką psychologa sportu.

Sport motocyklowy to wymagająca dyscyplina. Spełniam wszystkie kryteria, które są niezbędne do osiągania najlepszych wyników.
Niech dowodem na to będzie fakt, że ukończyłam zawody ze złamaną nogą i poparzona benzyną.

Od dziecka uprawiam sporty ekstremalne. Byłam zawodniczką narciarstwa alpejskiego i jazdy konnej. Jestem instruktorem sportu motocyklowego i regularnie zajmuję się szkoleniem początkujących adeptów enduro.

Niewątpliwie ze względów marketingowych atutem jest to, że jestem kobietą – to zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Jednak na trasach rajdowych podczas rywalizacji sportowej płeć nie ma żadnego znaczenia.

.

Cel

Moim głównym celem startowym roku jest uczestnictwo w trzech dużych, międzynarodowych rajdach długodystansowych (w kolejności terminów startów). Są to:

Serres Rally 2021, Africa Eco Race 2022 (rajd przeprowadzany na tradycyjnej, afrykańskiej trasie z Europy do Dakaru w Senegalu), Albania Rally, Silk Way Rally (Jedwabny Szlak – Rosja, Mongolia, Chiny).

Oprócz tych wielkich imprez planuje starty w mniejszych imprezach krajowych i zagranicznych w celu zdobycia odpowiedniego doświadczenia i optymalizacji sprzętu. Moim celem jest nie tylko dotarcie do mety, co oczywiście na tego typu rajdach jest już sukcesem. Jestem zdeterminowana, żeby  walczyć o czołowe lokaty w kategorii kobiet oraz pierwszą połowę stawki w rywalizacji „open”.

Moto

Blog

LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM LOREM IPSUM .

Partnerzy

Kontakt

Joanna

Modrzewska

Women moto rally team

+48 501 012 949

joanna@mojostudio.pl