Szkolenia online

Język angielski

.

Jak wygląda

kurs online?

Język angielski nowocześnie, z indywidualnym podejściem do potrzeb kursanta.

Wybierz dni

Język angielski online – wybierz dogodny dla Ciebie termin zajęć, my zapiszemy stałe dni w grafiku. Przed każdymi zajęciami otrzymujesz maila z linkiem dostępu oraz przypomnienie. Dzięki temu jesteś na bieżąco.  

Czas zajęć

Określ ile czasu w tygodniu chcesz przeznaczyć na naukę Języka angielskiego.

Z dostępnych wariantów masz do wyboru zajęcia: 45‘ , 60’, 90’.

Jeśli interesuje Cię nauka w tzw. bloku godzinowym, rezerwujemy dla Ciebie czas „od – do”.

Twój komfort

W trosce o Twoje bezpieczeństwo w związku z dynamiczną sytuacją związaną z Pandemią Covid-19 szkolenie językowe w pełni odbywa się w formule online.
Dzięki profesjonalnej platformie przeznaczonej do szkoleń zajęcia prowadzone są w formie „live”. W niczym nie tracisz, jedyną różnicą jest to, że możesz wygodnie siedzieć w ulubionym fotelu, w ciepłych skarpetach oraz z kubkiem herbaty w ręku.

 

Wybierz zagadnienia

Język angielski online – wybierz dogodny dla Ciebie termin zajęć, my zapiszemy stałe dni w grafiku. Przed każdymi zajęciami otrzymujesz maila z linkiem dostępu oraz przypomnienie. Dzięki temu jesteś na bieżąco.  

Zajęcia indywidualne

Wybierając opcje szkolenia indywidualnego nastawiasz się na wyzwanie i stawiasz na szybki rozwój swoich umiejętności językowych, dlaczego? Dlatego, że cała uwaga lektora jest skupiona na Tobie, tylko po to by osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Przygotuj się na maksymalną dawkę wiedzy.

Zajęcia grupowe

Grupowa forma szkolenia przeznaczona jest zarówno dla firm jak również i zespołów. Uczestnicy wspólnie podnoszą umiejętności językowe biorąc tym samym udział we wspólnym procesie rozwoju. Poziom szkolenia jest na początku diagnozowany i dopasowany do poziomu językowego wszystkich uczestników grupy. 

.

Na co

zwracamy uwagę?

Podczas szkoleń językowych uwagę zwracamy na:

Konwersacje i płynność

Praktyczna część zajęć. Swobodnie możesz rozmawiać z nami na każdy temat, ćwicząc płynność, stosując poznane słownictwo, słuchając jak mówią inni lub Twój lektor. Nie ma tematu, który możemy pominąć i takiego którego nie możemy poruszyć.

Zasób słownictwa

Jest niezbędne, by swobodnie komunikować się  w każdym języku. Stanowi nieodłączną część panelu konwersacji. Poznajemy słownictwo z różnych obszarów, po to, by móc porozmawiać i odnaleźć się w każdej sytuacji.

Gramatyka i czasy

Dotarliśmy do najbardziej ciekawego, najbardziej wymagającego punktu podczas całego procesu nauki. Tematyka niezwykle obszerna, samych czasów gramatycznych mamy 12. Jak je zapamiętać? Jak je stosować? Kiedy? I jeszcze trzeba przy tym oddychać…
Spokojnie mamy na to receptę… 3 magiczne triki dzięki którym z łatwością je zapamiętasz, dodasz do nich słownictwo i w konwersacji będziesz wyglądać spokojnie i profesjonalnie jak James Bond.

.

Zapraszamy

na zajęcia

Jeśli zainteresowaliśmy Ciebie naszym podejściem do nauki Języka angielskiego, zapraszamy do kontaktu. Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, dlatego najpierw porozmawiajmy, powiedz nam nad czym konkretnie chcesz pracować podczas zajęć, a my zaproponujemy rodzaj zajęć, a następnie wycenę. Darmowa lekcja diagnozująca będzie tylko formalnością, trwa maksymalnie 30 minut. 

Kursy specjalistyczne

Kurs przeznaczony dla osób pracujących w branży budowlanej oraz architektów chcących poprawić komunikację w Języku angielskim w swoim środowisku pracy.