Zawód przyszłości home stager

Intensywny kurs
home stagingu

II zjazd

Zagadnienia II zjazdu jako niezbędnej bazy do zostania home stagerem

  • Istotna rola roślin w home stagingu.
  • Warsztat dekoracji kwiatowych.
  • Home staging w apartamencie – stawiamy pierwsze kroki przygotowując nieruchomość do sesji fotograficznej.
  • Znaczenie profesjonalnych zdjęć nieruchomości.
  • Warsztat fotograficzny.

Program szkolenia 11.09-13.09.2020

Piątek - 4 godziny

  1. Warsztat dekoracji kwiatowych.

Sobota - 6 godzin

2. Rola roślin w home stagingu.

3. Ekologiczna odpowiedzialność home stagera – nowa świadomość w tworzeniu przestrzeni życiowej człowieka.

4. Warsztat home stagingu w apartamencie.

Niedziela - 5 godzin

5. Warsztat fotografii wnętrz.

 

Prowadzący szkolenia podczas II zjazdu:

Anita Nowak

Dyrektor Kreatywny StudeoGroup

Autor innowacyjnego kierunku studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”, projektant wnętrz i home stager,  absolwent School of Form, wykładowca akademicki i szkoleniowiec z home stagingu oraz warsztatów kreatywnych. 

Patryk Nowak

Dyrektor Zarządzający StudeoGroup

Wykładowca akademicki na innowacyjnym kierunku studiów podyplomowych „Home staging i aranżacja wnętrz nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”. Autor panelu biznesowego oraz relacyjno-negocjacyjnego z Klientem. 

Justyna Pytkowska

Inż. architekt krajobrazu

Doświadczenie w  projektowaniu ogrodów prywatnych oraz publicznych w Libanie, Luksemburgu i Francji. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, z zamiłowania pasjonatka roślin, jak również ekologii. Wykładowca i szkoleniowiec z zakresu roli roślin w home stagingu. Projektant zieleni do wnętrz.

 

Barbara Skulska - Flügel

Fotograf

Doświadczenie w fotografii zdobywane latami na licznych kursach i warsztatach zwieńczone ukończeniem Wielkopolskiej Szkoły Fotografii w Poznaniu. Mimo tego, iż specjalizuje się w fotografii portretowej i rodzinnej, z powodzeniem tworzy zdjęcia wnętrz oraz produktów. Na swoim koncie posiada zdjęcia apartamentów pod wynajem jak i mieszkań na sprzedaż. Współpracuje z agencjami nieruchomości jak również prywatnym klientem.

Zapisz się

Wypełniając w kolejnym kroku formularz zgłoszeniowy na nasz kurs zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych oraz na kontakt z naszej strony w celu obsługi rezerwacji miejsca oraz oświadczasz, iż zapoznałeś się z pełną treścią klauzuli informacyjnej w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych, materiałów promocyjnych i reklamowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Pełną treść klauzuli informacyjnej znajdziesz tutaj.

Dodatkowo potwierdzasz, iż zapoznałeś się i akceptujesz warunki uczestnictwa, które są integralną częścią umowy. Pełną treść warunków uczestnictwa znajdziesz tutaj.  

Zobacz nasz pozostały program kursu :