Nowy wymiar sprzedaży nieruchomości

Home staging

.

Home staging

czym jest?

Rola Home stagera jest kluczowa. Jego zadaniem jest zaaranżować dom i przedstawić go w taki sposób, aby powstała więź emocjonalna u potencjalnego nabywcy, by narodziło się silne pragnienie zamieszkania właśnie w danej nieruchomości. Home stager działa na zmysły potencjalnego nabywcy, poprzez odpowiednio dobrane dodatki aranżacyjne nadające klimat, wyodrębnienie funkcjonalności pomieszczeń, działania poprzez światło czy zapach podwyższając standard nieruchomości, co ma decydujący wpływ na cenę i czas sprzedaży.

Home staging

fakty...

Przynosi korzyści sprzedającemu nieruchomość w postaci przyspieszenia procesu sprzedaży i tym samym redukcji ponoszenia kosztów dalszego jego utrzymania jak media, prąd, gaz, woda. HomeStager pomaga w działaniach sprzedażowych, przygotowując dom dla potencjalnych klientów, zwykle osiąga lepsze wyniki sprzedażowe w stosunku do widniejących na runku domów, często dwukrotnie przyspiesza proces sprzedaży i czyni właściciela zarówno poprzedniego jak i nowego szczęśliwszym.

40%

O tyle przyspiesza proces sprzedaży mieszkania

Koszty

Redukuje dalsze koszty utrzymania nieruchomości

Właściciel

Czyni poprzedniego i nowego właściela szczęśliwszym

.

Nasze Realizacje

ZŁOTA 44

Za nami prawdziwe wyzwanie – intensywne dwa dni przeznaczone na home staging apartamentu. Szybka realizacja, koncepcja by zaczarować wnętrze, dobór odpowiednich dodatków aranżacyjnych. Ze względu na krótki termin, nasza praca zaczęła się w momencie przekręcenia klucza w zamku…
Zobaczcie efekt końcowy.

Salon

Przed/Po

Spectrum działań przeprowadzonych przez nowoczesnego home stagera maksymalnie skupia się na nieruchomości w postaci wiedzy, profesjonalnej aranżacji, pozwala to uzyskać uniwersalność projektową, odchodząc przede wszystkim od nadmiernie spersonalizowanego wystroju, który przy sprzedaży nieruchomosci stanowi zdecydowaną przeszkodę w pozyskaniu klienta.

Jadalnia

Przed/Po

Zarówno zakup jak i sprzedaż domu stanowi o zakończeniu lub rozpoczęciu nowego etapu w życiu. Często jest jedną z największych inwestycji, procesem niezwykle emocjonalnym. Niewiele osób poszukujących nowego domu potrafi zwizualizować siebie w nowym miejscu. Dlatego rola home stagera jest tak kluczowa.

Sypialnia

Przed/Po

Home staging maksymalizuje mocne strony domu, jednocześnie minimalizując wszelkie jego niedociągnięcia. Wszystkie czynniki mają znaczący wpływ na proces jakim jest sprzedaż. Angażuje potencjalnych nabywców, zwiększa ich zainteresowanie i postrzeganie wartości. Potencjalny nabywca staje się bardziej skłonny do zakupu.

Efekt finalny

Zobaczcie sami

Narzędzia dla home stagerów

oraz

rozpoczęli współpracę!

System inscenizacji opracowany przez Cubiqz składa się z modułów kartonowych, wyposażonych w unikalny panel z nadrukiem fotograficznym lub indywidualnie dopasowaną narzutą. Z łatwością zamienia pustą przestrzeń w realistyczną kuchnię, salon, sypialnię I biuro. Moduły są wielokrotnego użytku, dzięki temu cały projekt staje się bardziej opłacalny.  

.

Home staging

meble kartonowe

W 2010 roku CUBIQZ opracował, stworzył oraz wprowadził zupełnie nową i innowacyjną Koncepcję Inscenizacji dla branży nieruchomości oraz home stagingu. Kuchnie kartonowe oraz meble kartonowe – nowoczesna składowa sukcesu, która przekona potencjalnego nabywcę do zakupu Twojej nieruchomości lub projektu.  

Home staging

ekologia

Podnosząc standard home stagingu w Polsce oraz dbając tym samym o ekologię, z przyjemnością rozpoczęliśmy współpracę z CUBIQZ, wykorzystując nowoczesne rozwiązania oraz narzędzia dla home stagerów.  

.

.

Home staging

nowoczesne rozwiązania

Korzystając z rozwiązania proponowanego przez CUBIQZ, czyli pełnowymiarowych kuchni I mebli kartonowych, w łatwy sposób można zaaranżować puste przestrzenie, oszczędzając tym samym cenny czas, wysiłek, a nawet miejsce do przechowywania. Lekkie moduły kartonowe są łatwe w transporcie, montażu, instalacji, przenoszeniu i przechowaniu, aż do następnego użycia.   

Galeria

meble kartonowe

Sprawdziliśmy !!!

TO DZIAŁA

Zobacz home staging w wykonaniu StudeoGroup. Cała aranżacja zajęła nam 6 godzin, od fazy złożenia mebli kartonowych, koncepcji projektowej, home stagingu oraz sesji zdjęciowej.

Salon

Przed/Po

Sprawdź korzyści

zamówienia przez StudeoGroup

&