Zespołowo

Szkolenia grupowe

.

Rozwój

Zespołu

Oferujemy szkolenia „szyte na miarę”, dostosowane DO charakteru zespołu PROJEKTOWEGO i kultury organizacyjnej firmy. Obszary szkoleń mogą być analogiczne jak w przypadku szkoleń Solo, jednakże metody są indywidualnie dostosowane do specyfiki firmy i założonych rezultatów. Przygotowując program szkoleniowy z danego zakresu, pierwszym krokiem jest przeprowadzenie wnikliwej diagnozy potrzeb szkoleniowych. Niezwykle cenimy szkolenia „szyte na miarę” mając w naszym teamie szkoleniowców sprawdzonych i cenionych z różnej tematyki szkoleniowej, w tym także specjalistycznej. Stworzymy indywidualny pakiet rozwojowy kompetencji i podwyższenia umiejętności TEAMU, który jest podstawą rozwoju BIURA PROJEKTOWEGO, PRACOWNI ARCHITEKTONICZNEJ CZY FIRMY HOME STAGINGOWEJ. Zachęcamy do zapoznania się z najpopularniejszymi szkoleniami.

Team to podstawa

Zespół, to w nim ukryta jest cała siła stojąca za rozwojem firmy.

Szkolenie pokaże, iż to cały zespół, jego wkład, opinie, konstruktywne uwagi, mają wpływ na codzienne funkcjonowanie oraz wyniki firmy.

Akcja! Motywacja!

Dwa słowa bez którego żadne nie może obejść się bez drugiego.

Poznacie skuteczne metody wzajemnej motywacji, która przekształci się w nową energię do działania. To jak dobrych ma się graczy, zawsze zależy od trenera. Ten natomiast musi chcieć i wiedzieć, który obszar poprawić, który rozwinąć, aby stworzyć zespół jeszcze silniejszy.

Negocjacje małe i duże

Sukces z pewnością odniesie każda ze stron!

Doskonały warsztat dla członków zespołu, jak również i osób zarządzających zespołem kreatywnym, chcących poznać modele, techniki oraz poprawić swoje kompetencje przy stole mediacyjnym.   

Wizerunek firmy

Tutaj każdy detal ma znaczenie, my przyglądniemy się każdemu z nich.

Skupimy się na świadomym budowaniu wizerunku firmy, opracujemy obszar odpowiedzialny za identyfikację wizualną od logo począwszy po managerskie savoir-vivre skończywszy.

Nowoczesny marketing

Skupiamy się na czystym zysku, bez zbędnych kalkulacji, idąc prosto do celu.

Szkolenie mające na celu opracowania skutecznych procesów marketingowych dla firm.