Połączenie doświadczenia, wiedzy eksperckiej i pasji!

O nas

 

10 lat temu…..

Poznałyśmy się dziesięć lat temu. Dekada doświadczeń i indywidualnych, i wspólnych, doprowadziła nas do wniosku, że tylko połączenie naszych potencjałów w tandem, pozwoli nam dojechać skutecznie do celu. I tak powstało StudeoGroup.

Dla nas ważna jest droga, napotkane w podróży osoby i niepowtarzalne widoki z okna. Przede wszystkim drogi naszych Klientów. Pomagamy im dostrzegać indywidualne i uniwersalne wartości. Droga to wizja, a wizja to wartości i marzenia, które same się nie spełniają.  Dla nas nasi Klienci to towarzysze podróży. Nasze drogi spotykają się po to, by w tym konkretnym momencie zobaczyć cudowny horyzont za zakrętem. Pomagamy zrozumieć, że organizacja, którą kierują lub w której pracują to pojazd, maszyna, potrzebująca od czasu do czasu przeglądu, badania technicznego, nowych części, i zawsze ponad wszystko – paliwa, jakim są LUDZIE. A warto zainwestować w to najlepsze i najdroższe…

Doradzamy zarówno w kwestii drogi, jak i „pojazdu”, i „paliwa”. Jesteśmy też „instruktorami nauki jazdy”, pomagamy interpretować „zasady ruchu drogowego”, ale też sugerujemy, kiedy zrobić przerwę w podróży na odpoczynek i podziwianie widoków.

Sukces? To czysto subiektywna kategoria. Pomagamy go osiągnąć! Możesz do nas dołączyć, jeśli tylko chcesz…

 

 

Anita Nowak (ZAŁOŻYCIEL STUDEO)

Gdybym miała zaprezentować siebie w formie grafiki…

Przedstawiałaby nowoczesny dom składający się z trzech prostopadłościanów z dużymi oknami, a każdy to osobna powierzchnia o minimalistycznym designie, doskonałej funkcjonalności i odczuwalnej energii, i duszy domu :

Anita to: Szkolenia – ponad 10 –cio letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy szkoleniowej w obszarze rozwoju i szkoleń miękkich. Przed założeniem firmy doświadczenie zdobywałam podczas pracy na uczelni wyższej (nota bene pierwsze moje kierunkowe wykształcenie z zakresu zarządzania i marketingu). Aktualnie zrealizowanych 2.600 godzin szkoleniowych dla różnych firm na terenie całej Polski, dla instytucji i klientów indywidualnych.

Anita to: Coaching – jako ciągle i mocno rosnąca fascynacja człowiekiem, jego możliwościami i pracy na potencjale. Motywacja, wspieranie, intuicja to moje dominujące cechy,  jestem w trakcie międzynarodowej certyfikacji Coach VCC – europejskiego certyfikatu potwierdzającego kompetencje zawodowe.

Anita to: Design – pasja, miłość i namiętność od 15-stego roku życia, ukierunkowana i osadzona we wnętrzach nowoczesnych z „duszą”, możliwość aranżacji przestrzeni umożliwia mi wejście w stan kreacji, tworzenia i upiększania otoczenia, co stanowi moją drugą połowę duszy.

Te trzy przestrzenie, złożone razem tworzą dom otwarty dla osób kreatywnych, odważnych, poszukujących swojej drogi, mentalnych braci Steve Jobsa i odkrywców nowych horyzontów własnego rozwoju i podwyższania osobistej poprzeczki.

Jako fascynatka filozofii Kaizen, ciągłego dążenia do ulepszania siebie i osiągania sukcesu małymi kroczkami, jestem przekonana, że każdy ma swoje powołanie oraz tempo odkrywania i realizacji.

Zapraszam do mojego świata, zbudowanego z trzech fascynacji, zróżnicowanego, a jednocześnie tworzącego jedną spójną całość,

Na pewno nie będzie nudno… dla osób lubiących wycisnąć z życia… lecz przede wszystkim z siebie jak najwięcej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dr Ewa Pawlak (PARTNER STUDEO)

Wystąpienia publiczne to moja pasja i przeznaczenie. Odkryłam to na drugim roku studiów podczas prezentowania kolegom i koleżankom jednej z procedur podejmowania decyzji w Parlamencie Europejskim. Poczułam wtedy, że po drugiej stronie mównicy czuję, że jestem we właściwym miejscu.

Pozwalałam dojrzewać swojemu przeznaczeniu, stale pielęgnując pasję, czyniąc z niej w pewnym momencie profesję.

Od 12 lat szkolę i prowadzę zajęcia akademickie, a także działam społecznie. Przez ponad 7 lat zarządzałam organizacjami i zespołami ludzi. Z nimi i dla nich przygotowywałam wiele różnego rodzaju wystąpień – od spotkań z pracownikami działu, poprzez prezentacje marketingowe, konsultacje społeczne, wywiady dla mediów, wystąpienia podczas debat naukowych, po prowadzenie gal okolicznościowych i moderowanie międzynarodowych konferencji. Nie wiem, ile tego było, ale wiem, jakie były te wystąpienia, które były bliskie ideału, a o których lepiej nie wspominać.

Studiowałam politologię, ekonomię i zarządzanie. Obroniłam doktorat w zakresie marketingu usług i public relations. Ale moim celem ostatecznym jest Profesura – z Człowieczeństwa

Inspiracje czerpię z codzienności, to w niej szukam motywacji i radości. Jestem żoną, mamą, miłośniczką natury i prostoty. I wierzę, że nigdy nie jest za późno na realizację tego, do czego jesteśmy powołani. Trzeba tylko (a może aż) starać się zawsze BYĆ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, CZASIE I Z WŁAŚCIWYMI LUDŹMI.

 

Zespół

 

StudeoGroup współpracuje z trenerami, doradcami, ekspertami którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie i wiedzę w nowoczesnych polskich przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, instytucjach państwowych, uczelniach, stowarzyszeniach. Zespół ekspertów tworzą przede wszystkim: psycholodzy, coache, specjaliści od sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, architekci, dekoratorzy, prawnicy, socjolodzy, trenerzy biznesu, programiści. Są to osoby, które stale podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywając kolejne certyfikaty potwierdzające ich kompetencje. Jednakże, co jest warte podkreślenia zespół  budują eksperci, którzy oprócz predyspozycji zawodowych i  wysokich kwalifikacji, są kreatywni, nowocześni, entuzjastyczni i wyjątkowi.